
1 728 ₴
1 458 ₴
Акумуляторний дриль Eltos ДА 16 BL з безщітковим двигуном — це потужний і компактний інструмент, який стане в пригоді як професіоналам, так і прихильникам ремонту та будівництва. Ця модель має максимальне значення крутного моменту 45 Нм, що забезпечує високу ефективність роботи.
Комплект дриля містить два акумулятори по 16 В і 2 А·год, що дає змогу працювати без перерви. Швидке заряджання забезпечує повний зарядний пристрій акумулятора лише за 1 годину, що робить роботу зручною та продуктивною.
Дриль має дві швидкості — 0-400 і 0-1500 об./хв відповідно, що дає змогу вибирати оптимальний режим роботи залежно від потреб проєкту. Металевий швидкозатискний патрон на 10 мм забезпечує надійну фіксацію свердла або насадки. Також дриль обладнана функціями реверсу, підвішування робочої зони, фіксації шпинделя.
Дриль Eltos ДА 16 BL має 25 + 1 рівнів регулювання крутного моменту, що дає змогу точно налаштувати потужність для різноманітних завдань. Індикатор рівня заряду батареї завжди допоможе вам своєчасно зарядити акумулятор і уникнути перерв у роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 16 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |