







4 000 ₴
3 399 ₴
Додаткові характеристики:
Електричний тример Makita UR3502 призначений для скошування трави на газонах, навколо клумб і дерев. Ергономічна ручка з протиковзною накладкою та плечовий ремінь забезпечують комфорт під час роботи, що вкрай важливо під час оброблення великих територій. Електрокоса Makita UR3502 добре підходить для дачних ділянок. Має потужність 2500 Вт і вирізняється простотою в експлуатації. Додаткова ручка дає змогу жорстко зафіксувати інструмент у руках, підвісна система з наплічним ременем — рівномірно розподілити навантаження від ваги. Спеціальний захисний кожух гарантує безпеку під час роботи з електрокосою.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Ширина скошування ліски | 350 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Електрокоса Makita UR 3502»