




8 100 ₴
6 480 ₴
Grand АТГ-20 4в1 — це універсальний акумуляторний тример, який поєднує потужність, мобільність і багатофункціональність. Завдяки безщітковому двигуну, модель вирізняється високою продуктивністю, довговічністю й енергоефективністю.
Тример обладнаний двома Li-Ion акумуляторами (тип М) 20 В, 4 Аг, які забезпечують тривалий час автономної роботи. До комплекту входить швидкісний зарядний пристрій, яке заряджає акумулятор лише за 1 годину. Швидкість обертання двигуна — 8000 об/хв, що гарантує чистий і ефективний покос.
Grand АТГ-20 4в1 — ідеальне рішення для тих, хто шукає багатофункціональний інструмент для догляду за газоном, деревами та чагарниками!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Комбісистеми |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Складна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |