
2 475 ₴
Двигун 2 тактний на бензокосу ( підійде до будь-якої фірми) Ця модель має 5.5 к.с., що робить цей агрегат потужним і потрібним серед садівників. цей інструмент має ще одну перевагу, легкий ручний старт, що дає змогу з легкістю завести бензокосу. Працює двигун Grand на суміші з бензину та оливи для 2 тактних двигунів.
двигун Grand БГ — 6200
• Потужність двигуна 6200 Вт.
• Моторесурс двигуна 1500 мотогодин
• Кількість обертів: 12 000-13 000 об./хв
• Об'єм паливного бака: 1.2 л.
• Обладнаний системою «легкий запуск» і праймером
• Обладнаний карбюратором і редукторами японського виробництва.
• Витрата палива 0.7-0.8 л/год
• Вага: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 6.2 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 254 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |