






1 800 ₴
1 512 ₴
Дриль-гравер Grand ДГ-570М — це універсальний інструмент для тонких робіт зі свердління, шліфування, полірування та гравіювання. Завдяки потужному двигуну на 570 Вт та регулювання обертів у діапазоні 0–27000 об./хв, пристрій легко адаптується під різні типи матеріалів і завдань.
Инструмент оснащён гнучким валом, який неабияк підвищує зручність роботи у важкодоступних місцях. Кулачковий патрон (з ключем) дає змогу швидко змінювати насадки та забезпечує надійну фіксацію робочого інструмента. Діаметр патрона становить 1,5–6,5 мм, що робить дриль-гравер сумісним із широким асортиментом аксесуарів.
Завдяки регулятору обертів ви легко настроїте швидкість роботи під конкретний матеріал, а захист від пилу допомагає підтримувати внутрішні компоненти в чистоті та продовжує термін експлуатації пристрою.
Grand ДГ-570М постачається в комплекті з набором аксесуарів и зручним кейсом для зберігання та транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 570 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 27000 об/хв |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |