
1 728 ₴
1 350 ₴
Телескопічна штанга-подовжувач має довжину 2,5 метра, що дає змогу досягати важкодоступних місць і робити різання на висоті без зусиль.
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Наявність телескопічної штанги | Так |
| Довжина телескопічної штанги, max | 2500 мм |
| Довжина телескопічної штанги, min | 1300 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 24 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряджання акумулятора | 90 хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 4 А·год |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Да |