






3 240 ₴
2 970 ₴
Технічні характеристики:
• Країна-виробник: Чехія
• Напруга живлення: 20 В
• Місткість акуму. : 4 Ач
• Довжина шини: 200 мм
• Швидкість ланцюга без навантаження: 350 м./хв.
• Крок ланцюга: 1/4"
Комплектація
• Акумуляторна ланцюгова пила — 1 шт.
• Ланцюг на шину — 1 шт.
• Шина — 1 шт.
• Акумулятор 20V Li-ion — 2 шт.
• Зарядний пристрій для акумуляторів — 1 шт.
• Ключ — 1 шт.
• Викрутка — 1 шт.
Опис:
Мініпила акумуляторна ланцюгова 8 дюйма (20 см) 20V з безщітковим двигуном має дуже широкий діапазон застосування: від обрізання дерев у саду до заготівки дров на зиму.
Акумуляторна мініпилка комплектується акумуляторними Li-ion батареями з тривалим терміном експлуатації на 20V, а також зарядним пристроєм для них.
Довжина напрямної пластини (шини) для ланцюга становить 8 (20 см) дюйма.
Ланцюг 6 дюймів для акумуляторної мініпилки виготовлений із високоякісної зносостійкої сталі та сумісний з усіма ланцюговими пилами,
, що мають довжину шини (напрямної для ланцюга) 8 дюйма.
Термооброблені та загартовані заклепки створюють міцніше з'єднання між ланцюговими ланками та забезпечують ланцюги тривалий термін експлуатації.
Завдяки спеціальній напрямній пластині та вбудованій вольфрамовій кульці, що зменшує опір і тертя під час роботи пили,
з'явилася можливість зменшити періодичність змащування ланцюга.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина шини | 20 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 24 м/сек |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм масляного бака | 50 мл |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Праймер | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А·год |
| Час заряджання акумулятора | 90 хв |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
| Розташування двигуна | Поперечне |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додатковий акумулятор | True |
| Напруга акумулятора | 20 В |