





5 400 ₴
4 590 ₴
Набір акумуляторних інструментів Grand No 2 — це надійний помічник для будь-яких ремонтних і будівельних робіт. У цьому комплекті містяться такі інструменти, як кутова акумуляторна шліфувальна машина Grand МШУ-20BL/PRO й акумуляторний шурупокрут Grand ДА-20/13 UBL. До комплекту також входять два акумулятори на 20 В4 А·год кожен і зарядний пристрій для них.
Шурупокрут Grand ДА-20/13 UBL має швидкозатискний патрон діаметром 13 мм, що дає змогу фіксувати різні насадки для роботи з різними матеріалами. Максимальний крутний момент становить 75 Н·м, що дає змогу легко справлятися з найвимогливішими завданнями. Інструмент має два режими обертів: від 0 до 550 об./хв і від 0 до 1400 об./хв, а також два режими числа ударів: від 0 до 6750 уд./хв і від 0 до 25500 уд./хв.
Акумуляторна болгарка Grand МШУ-20 BL/PRO з потужним безщітковим двигуном може впоратися з різноманітними завданнями. Має максимальний діаметр диска 125 мм і максимальну товщину диска 6 мм. Вас потішить великий діапазон обертів, який регулюється від 3000 до 8400 об/хв. Плавний пуск і захист від перевантажень гарантують безпеку та довговічність роботи.
Детальні характеристики кожного з інструментів ви можете подивитися на нашому сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 75 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |