




3 078 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5200 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 58 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |