



2 700 ₴
2 295 ₴
Універсальний акумуляторний гілкоріз для обрізання дерев і чагарників, для рубання та подрібнення садових відходів і для невеликого будівництва з дерева. З пиляльним ланцюгом 1/4" для високої продуктивності різання та потужних пропилів. Гілкоріз має нековзну ручку керування для ідеальної ергономіки. Легка заміна ланцюга, гнучка захисна кришка ланцюга для безпечної роботи, індикатором рівня заряду. До комплекту DCM160N входить мініпила, зарядний пристрій, акумулятор (2 шт.) і зручний кейс для зберігання і транспортування.
Зручність роботи правою або лівою рукою, ідеальний варіант як чоловікам, так і жінкам для робіт у саду, у домашньому господарстві, обрізання дерев, гілок, бруса діаметром до 15 см. До 160 різань гілки 4 см на 1 заряді.
ОСОБЕННОСТИ:
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Оформити замовлення можна телефоном 068 269 0880
Відсилання до будь-якого регіону
Доставка кур'єром
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 150 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Кількість обертів | 300 об/хв |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |