









2 592 ₴
Лобзик Grand ЛЕ — 20 BL PRO Це універсальне обладнання, створене для виконання прямого або криволінійного розпилювання поверхонь. Виріб справляється з деревиною, металами та іншими матеріалами.
Відразу помітно висока якість збирання та міцність. Також показані можливості — виріб розпилює під кутом до 45°.
Ця модель вирізняється чудовою продуктивністю. Регулювання електронне та виконується за допомогою збільшення тиску на кнопку запуску або просто коліщатком.
Акумуляторний Лобзик Grand ЛЕ — 20 BL PRO — найкращий вибір для точною и швидкою різання. Напруга 20 В забезпечує потужна роботу. Глибина різання: дерево до 100 мм, метал до 6 мм — справляється з різними матеріалами. Регульована швидкість ходу від 800 до 3000 об/хв дає змогу адаптуватися до завдання. Зручний і легкий, ідеально підходить для професійного и домашнього використання.
Переваги:
• міцний корпус — складання інструмента вирізняється якістю;
• потужний двигун — продуктивність на висоті;
• електронне регулювання ходу пилки — налаштовувати виріб нескладно;
• модель дуже легка — працювати з таким обладнанням зручно;
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 300 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |