







918 ₴
Дриль GRAND ДЕУ — 900 призначений для свердління в дереві, металі, пластмасі, а також свердління з ударом у бетоні, камені, цеглі. Інструмент зібраний за останніми технологіями, обладнаний двигуном потужністю 900 Вт, що неабияк збільшує тривалість роботи. Модель обладнана функцією реверсу та регулятором числа обертів від 0-3100 об./хв. Зручний і компактний дизайн, наявність додаткової ручки дає змогу легко та якісно виконувати роботи будь-якого плану. Дриль обладнаний ключовим свердлільним патроном діаметром 13 мм.
• Потужність 900 Вт
• Число обертів 0-3100 об./хв
• Патрон — ключовий до 13 мм
• реверс
• Максимальний Ø свердління в металі 13 мм
• Вага 2,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3100 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Довжина кабелю | 2 м |