








3 600 ₴
Шліфмашина кутова — болгарка акумуляторна DeWALT DCG405 обладнана потужним двигуном, який дає змогу якісно виконувати необхідну роботу. Двопозиційна бічна ручка забезпечує максимальний комфорт під час роботи, а електронне гальмо швидко зупиняє диск. Система плавного пуску зменшує пусковий струм і відбій під час запуску інструмента, у такий спосіб забезпечує повний контроль. Система захисту від пилу збільшує термін експлуатації інструмента.
ПЕРЕВАГИ:
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |