







9 000 ₴
Нова АКБ ланцюгова пила 2023 року Makita DUC 4002 PRO — призначена для робіт у місцях з обмеженим доступом до мережі електроживлення й може використовуватися для обрізання та очищення дерев від гілок, розпилювання колод до 33 см. Завдяки оптимально розподіленій вазі й ергономічній конструкції ручки бездротова ланцюгова пила Makita DUC 4002 PRO дає змогу пиляти, не відчуваючи втоми, а наявність щитка захисту руки з миттєвим зупинком ланцюга роблять роботу з пилкою легкою й безпечною. Пила має автоматичне змащення ланцюга, яке подається з олійного резервуара з візуальним індикатором наявності оливи в баку та зручною великою горловиною для заливання оливи. Модель також обладнана металевим шиповим стрижнем і зручним перемикачем. Агрегат із бездротовим типом живлення легко впорається з найскладнішими завданнями.
Переваги:
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Кількість обертів | 5500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 80 мл |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |