









4 275 ₴
3 780 ₴
Makita EA7300 P50E – надійна бензинова пилка напівпрофесійного класу. Ця модель має досить велику потужність, щоб впоратися з будь-якими завданнями з розпилювання деревини. За допомогою цієї бензинової пилки можна розпиляти товсті колоди, заготовити дрова на зиму, розчистити ділянку, також її часто використовують у дерев'яному будівництві. Пилою можна працювати тривалий час завдяки її хорошій системі охолодження, також слід зазначити, що ця модель дуже економічна і споживає зовсім небагато палива, завдяки цьому паливного бака вистачає на тривалий час.
Ця модель має великий попит і має відмінні відгуки, Makita EA7300 P50E завдяки своїм відмінним характеристикам і надійності є одним з кращих варіантів серед недорогого напівпрофесійного інструменту.
ОСОБЛИВОСТІ :
ХАРАКТЕРИСТИКИ :
КОМПЛЕКТАЦІЯ :
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 12500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.1 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 0.5 л/год |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |