







9 900 ₴
Генератор Edon PT-3000 — це надійний бензиновий генератор, який, якщо немає електроенергії, здатний стати надійним і стабільним джерелом електроживлення.
Рівень шумів і вібрацій невисокий, розміри компактні. Це дає змогу встановлювати його й у невеликому приміщенні. Технологія AVR утримує вихідну напругу генератора на постійній розмірі, не допускаючи відхилень і стрибків, що дуже важливо для сучасної ялектроніки чутливої до стрибків ялектрогенерації. Є захист від перегрівання та перевантажень. Налаштовувати та запускати генератор не складно. За повного дозаправляння паливом, він може працювати до 15 годин. Гарантія на нього — один рік. Двигун однофазний, чотиритактний. Об'єм двигуна — 193 см. Потужність мотора — 6.5 л.с.
ОСОБЕННОСТИ:
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Номінальна потужність | 2800 кВт |
| Максимальна потужність | 3000 кВт |
| Захист від короткого замикання | True |
| Час безперервної роботи | 15 час |
| Тип генератора | Синхронний |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Номінальна сила струму | 15 А |
| Захист від перевантаження | True |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 445 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина: | 610 мм |
| Двигун | |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Об'єм двигуна | 193 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.5 л. с. |
| Споживання палива | 0.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм оливної системи двигуна | 0.6 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність вольтметра | True |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Датчик рівня оливи | True |
| Ручка для перенесення | True |