






4 275 ₴
3 555 ₴
Оформить заказ можно по телефону 068 269 0880
Отправка в любой регион
Гарантия 12 месяцев !!!
Ланцюгова електрична пила Makita UC4051– потужна ланцюгова пила, що харчується від мережі. З 2,2 кВт двигуном і 16-ти дюймової пильної шиною ця модель зможе виконувати спилювання дерев з діаметром стовбура до 40 сантиметрів, а так само підійде для виконання побутових і професійних робіт будь-якого іншого типу.
Ланцюгова електрична пила Makita UC4051 – модель популярна і привертає користувачів, що виконують завдання різного типу і мають самий різний досвід у поводженні з пилками. Цю електричну пилку охоче використовують і приватні користувачі в якості побутового інструменту, і фахівці з ландшафтних робіт, особливо для валки небажаних дерев. Також ця пила успішно використовується при виконанні певних робіт на лісопилках. Усім цим користувачам дана мережева ланцюгова пила допоможе здійснювати розпил і валку легко і з високою швидкістю.
Ланцюгова пила Makita UC4051, як і будь-який електроінструмент Makita, має велику потужність і меншу вагу, більш компактна і ефективна, ніж звичайні пилки. Завдяки зміні шини і ланцюга простим рухом, що не вимагає застосування додаткового ключа, ця ланцюгова електропила неймовірно проста у використанні і обслуговуванні. Простота і зручність використання досягаються ергономічним дизайном прогумованих рукояток, а так само великим курковим перемикачем з системою плавного пуску для плавного включення. Крім того, оператор може легко і швидко перевірити рівень масла завдяки невеликого віконця в резервуарі для масла. Продовжити термін служби ланцюгової електричної пилки Makita UC4030A і захистити двигун від перегорання, знижуючи потужність двигуна при перевантаженні пилки, зможе вбудований обмежувач струму. Автоматичне мастило ланцюга створить оптимальні умови для важкої і тривалої роботи, а подвійна ізоляція забезпечить максимальний захист оператора.
Ланцюгова пила Makita UC4051 також оснащена автоматичним гальмом ланцюга, який дозволить максимально підвищити продуктивність роботи.
ОСОБЛИВОСТІ:
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Оформить заказ можно по телефону 068 269 0880
Отправка в любой регион
Гарантия 12 месяцев !!!
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Основні | |
| Вага | 5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Makita |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |