




5 400 ₴
4 320 ₴
Акумуляторна коса безщіткова Grand АТГ-20 ефективно скошує стебла бур'янів, високу траву та молоді пагони чагарників, зокрема на важкодоступних і нерівних поверхнях.
Тример працює практично безшумно та не забруднює довкілля.
Ця модель обладнана безщітковим електродвигуном. Він розвиває високі оберти, видає вищу потужність і крутний момент, ніж аналогічний за вагою щітковий. Двигун отримує живлення від Li-ion батареї (2 в комплекті) напругою 20 В і місткістю 4 А/год.
Комфорт оператору забезпечить наявність ременя з можливістю регулювання й ергономічної ручки. Різальний елемент надійно закривається пластиковим кожухом.
Інструмент має розбірну штангу. Завдяки такій конструкції косу легко транспортувати.
Число обертів холостого ходу: 7500 об/хв
Кількість швидкостей: 2 швидкості
Індикатор розряду: Є
Плавний пуск: Є
Тип штанги: Розбірна
Клас захисту: II
Рівень звукового тиску: LpA = 80,01 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності: LwA = 93 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м/с2: 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Рівень захисту: IPXO
Тип акумуляторів: Li-Ion
Напруга акумулятора: 21 В
Ємність акумулятора: 4 А·год
Діаметр труби: 26 мм
Розмір диска: 250 мм
Діаметр волосіні: до 3,0 мм
Довжина штанги двигуна: 40 см
Довжина штанги коси: 70 см
Акумуляторний триммер газоний Grand АТГ-21 2в1. Brushless
Акумулятор: 2 шт
Диск: 3Т
Котушка: Автоматична 1 шт
Зарядний пристрій: 1 шт
Захисний кожух
Ремінь
Посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Акумуляторна коса безщіткова Grand АТГ-20 2в1 2 Акумулятори»