






4 275 ₴
3 375 ₴
Makita EA5200 P45S — надійна бензинова пила напівпрофесійного класу, зроблена для ринку США. Ця модель має досить велику потужність, щоб впоратися з будь-якими завданнями з розпилювання деревини. За допомогою цієї бензинової пили можна розпиляти товсті колоди, заготувати дрова на зиму, розчистити ділянку, також її часто використовують у дерев'яному будівництві.
Макіта EA5200 P45S віддає перевагу професійним теслярам, вальникам лісу, комунальникам, пила завоювала свою популярність завдяки високій надійності, чудовим технічним характеристикам і оптимальній ціні. Пилою можна працювати тривалий час завдяки її гарній системі охолодження, також треба зазначити, що ця модель дуже економна та споживає зовсім небагато палива, завдяки цьому паливного бака вистачає на тривалий час.
Ця модель має великий попит і чудові відгуки, Makita EA5200 P45S завдяки своїм чудовим характеристикам і надійності є одним із найкращих варіантів серед недорогого напівпрофесійного інструменту.
ОСОБЕННОСТИ:
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.3 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Makita |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Румунія |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 10500 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.8 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 0.5 л/год |