









1 890 ₴
Шурупокрут акумуляторний Grand 21 ДА-21У надпотужна, компактна модель із високою тривалістю автономної роботи 2 А·год. Величезний крутний момент легко впорається з великими кріпильними елементами. Високошвидкісний двигун забезпечить швидке свердління, 18 режимів встановлення крутного моменту дають змогу правильно підібрати величину зусилля, залежно від робіт, що виконуються, і типу матеріалів. Ударний дриль-шурупокрут має високу частоту удару та швидкість обертання, що забезпечить якісне та швидке свердління цегляної кладки. Швидкозатискний металевий патрон надійно фіксує обладнання під час роботи. Ідеальний баланс і ергономіка інструмента забезпечать максимальний комфорт виконання будь-яких типів робіт.
Зазначимо наявність трьох режимів роботи — удар, свердління й шурупокрут. Корпус інструмента виготовлений із якісного та міцного матеріалу з прогумованими вставками. Для зручності під час використання передбачений індикатор заряджання батареї та ліхтар для освітлення робочої зони. Модель комплектується кейсом, двома акумуляторними батареями типу Li-lon, зарядним пристроєм і хрещатою битою.
Потужність 21 В
Час заряджання 1 год
Ємність батареї 2 А/Ч
Кількість обертів 0-450/0 — 14500 об./хв
Число ударів 6000 -22 500 уд./хв
Патрон 10 мм
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 22500 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |