









1 674 ₴
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА 18-10 li. Призначений для свердління отворів у дереві, металі, пластмасі, також ідеально підійде для загвинчування та відгвинчування шурупів, гвинтів, саморізів. Живлення шурупокрута здійснюється постійним струмом від літій-іонної акумуляторної батареї. В арсеналі акумуляторного дриля-шурупокрута є регулювання крутного моменту, функція реверсивного обертання, перемикач діапазону швидкостей, підсвітка. Модель обладнана швидкозатискним патроном для легкої заміни робочих речей. Під час вибору врахуйте наявність у комплекті з інструментом двох акумуляторних батарей і зарядного пристрою з індикатором заряджання. Для комфортного транспортування акумуляторний дриль-шурупокрут укомплектований дуже зручним пластиковим кейсом
Характеристики:
· Напруга 18 В
· Ємність батареї 2 А·год
· Час заряджання батареї 1 час
· Кількість АКБ у комплекті 2 шт
· Діаметр патрона 10 мм.
· Реверс +
· Фіксація шпинделя +
· Кількість швидкостей 2
· Число обертів:0-450 об./хв, 0-1450 об./хв.
· Підсвітка +
· Максимальний крутний момент 25 Нм
· Кількість регулювань крутного моменту 25+1
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |