









3 132 ₴
2 808 ₴
Гайковерт ударний
Належить до класу професійного інструменту. Пряме його призначення — це закручування/відкручування гайок. Завдяки зручно розташованій ручці, якою обладнаний гайковерт, Ваша робота стає легкою та комфортною. Корпус обладнаний ударостійкою конструкцією, що забезпечує надійність інструмента. Цей гайковерт має реверс, ударний режим, а також високий крутний момент, що безсумнівно є відмітною особливістю цього виробу. Має потужну безщіткову швидкість і здатність закручувати з крутним моментом на 300 Нм.
Особливості:
висока частота ударів;
режим реверса;
робота від акумулятора;
індикатор заряду батареї;
великий крутний момент;
регулювання обертів кнопкою;
підсвічування робочої зони;
електронне гальмо.
Характеристики:
Виробник: Grand
Тип гайковерта: ударний
Тип двигуна: безщітковий
Тип батареї: Li-Ion
Напруга живлення, В: 20
Ємність батареї, А·год: 4
Тип патрона: чотиригранний
Діаметр патрона, дюйм: 1/2
Частота обертання, об/хв: 0-2600
Кількість ударів, уд./хв: 0-3200
Максимальний момент, Н*м: 300
Підсвітка: є
Індикатор заряду батареї: є
Реверс: є
Вага, кг: 3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |