


702 ₴
шурупокрут Grand ДЕ-800. Обладнання універсальне та дає змогу як закручувати/викручувати шурупи, саморізи тощо. Також інструмент дає змогу просвердлювати отвори в різних поверхнях. Аксесуар функціонує від мережі 220 В і тішить високою потужністю двигуна 800 Вт.
Варто купити мережевий шурупокрут в інтернеті, вибравши шурупокрут Гранд ДЕ-800, и за зручності зміни оснастки. Модель укомплектована швидкозатискним патроном. Виріб обладнаний фіксатором кнопки запуску та регулятором швидкості, що підвищує точність виконуваних робіт. Наявність реверсу істотно розширює функціональність. Також інструмент доповнений багатоступеневим редуктором, що покращує керованість і допомагає задавати необхідні параметри.
Такі електрошурупокрути купити варто й за надійність. Корпус шурупокрута Гранд ДЕ-800 виготовлений з ударостійкого пластику та виділяється легкістю. Зручності у використанні додасть ергономічна ручка.
Переваги:
· підвищена міцність і надійність — ударостійкий корпус, якісний шнур і зносостійкі деталі;
· проста заміна обладнання — змінювати комплектуючі нескладно;
· функціональність — аксесуар доповнений режимом реверсу;
· настроювання параметрів — Ви самі регулюєте швидкість роботи;
· жодного перевтоми — модель обладнана фіксацією кнопки вмикання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |