









1 080 ₴
Дриль Grand ДЕ-1350 — призначений для свердління отворів у матеріалах, як-от метал, пластмаса, дерево, цегла, кераміка. З використанням додаткових насадок можна проводити розточування отворів, чищення поверхонь і легке шліфування.
Ця модель виділяється наявністю електронного регулятора швидкості обертання, компактними габаритами та порівняно тихою роботою. З додаткових функцій — реверс (повернення в протилежну сторону) і фіксатор кнопки старту.
Електродвигун має потужність 1350 Вт. Максимальна швидкість обертання становить 2800 об/хв. Оберти плавно налаштовуються за допомогою регулятора, розташованого на кнопці старту.
Патрон міцно фіксує хвостовик свердла діаметром до 13 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1350 Вт |