









2 808 ₴
Бензинова пила Yamamoto CS 4552 від японського виробника — лідера продажів бензинового обладнання, додана все найкраще та надійне.
Дійсно, оптимальний вибір для використання в домашньому господарстві на приватному секторі. Ця бензопила слугуватиме вам досить довго, і ви можете використовувати її як для розчищення ділянки від дерев, так і для пиляння дров.
Якість, перевірена людьми та часом!
Крім усього іншого, ми оплачуємо доставку бензопили, і надаємо гарантію якості на наш продукт як гарантійний талон термін на 3 роки! До того ж ми здійснюємо й післягарантійний ремонт нашої продукції!
Наші сервісні центри є в кожному головному центрі України, тому у вас не буде проблем, якщо вам раптом знадобиться відремонтувати бензопилу.
Зазначимо, що винятково найкращі виробники бензопилки дають таку тривалу гарантію на свій продукт, водночас найчастіше йдеться про бензопилки в ціновій категорії професійних пилок. Ми ж зі свого боку абсолютно впевнені, що за правильного догляду наш продукт слугуватиме вам не менш ніж 3 роки, а за дбайливого зберігання можливо та довше.
Технічні характеристики Бензопила CS-4552
Тип двигуна
-2-тактний
Об'єм двигуна, куб./см
-52
Потужність двигуна, кВт/л.с.
-4.8 / 3.5
Кількість циліндрів, шт.
- 1
Витрата палива, л/год
-1
Тип палива
-Бензин
Довжина шини, мм
-450
Крок ціні
-0,325
Рівень шуму, дБ
-110
Додаткові функції
- Легкий старт/ Металевий стартер/ Праймер (підкачування)/Регулювання обертів/ Система гасіння вібрації/гальмо ланцюга
Матеріал корпусу
-Метал + пластик
Комплектація бензопили
Ланцюг — 2 шт./Шина — 2 шт./Червоний бачок/Набір інструментів/Інструкція з експлуатації/Гантадійний талон
Вага
4.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Японія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.6 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |