









2 916 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 45 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |