









1 674 ₴
Лобзик Grand ЛЕ-100-1170 — це універсальне обладнання, що легко виконує розпилювання дерев'яних, пластикових і металевих поверхонь. Потішить і великий вибір методів розпилювання — прямолінійний, криволінійний, перпендикулярний і під нахилом 45°.
Варто купити лобзик електричний Гранд LE-100-1150 і за наявність регулювання обертів. Це дає змогу задавати необхідну швидкість, що підвищує комфорт під час роботи з різними матеріалами. Двигун досить потужний (в 1 150 Вт) і продуктивний. Аксесуар може розпилювати деревину, завтовшки до 100 мм і метал — до 10 мм.
Модель має 4 режими маятникового ходу, що оптимізує робочі процеси. Виріб вирізняється невеликою масою, що дає змогу утримувати його однією рукою. Також інструмент доповнений чудовою системою охолодження, що запобігає перегріванню та продовжує термін експлуатації обладнання.
Переваги:
• лазерний покажчик — допоможе зробити рівним розпилювання;
• висока потужність — продуктивність на гарному рівні;
• зручність і невелика вага — зручнувати інструментом нескладно;
• регулювання — настроюйте потрібні параметри;
• гарна комплектація — аксесуар постачається з інструкцією.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3300 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |