









999 ₴
Якщо Ви хочете купити шурупокрут мережевий, варто розглянути модель шурупокрут Grand ДЕ-950/2. Це мультифункціональне обладнання, з легкістю справляється зі свердлінням отворів у різних поверхнях, а також із загвинчуванням і викручуванням шурупів, саморізів тощо. Шурупокрут Grand ДЕ-950/2 укомплектований потужним двигуном у 950 Вт, що забезпечить стабільну роботу агрегата навіть у разі підвищених навантажень. Потішить і гарний захист від пилу в швидкозатискному патроні. Це підвищує стійкість аксесуара до зношування і спрощує зміну обладнання.
Варто дротовий шурупокрут купити, вибравши шурупокрут Гранд ДЕ-950/2, і за плавне регулювання швидкості. Модель обладнана двошвидкісним редуктором, що підвищує точність виконуваних завдань. Інструмент захищений від перегрівання, оскільки на його корпусі передбачені вентиляційні отвори.
Потішать і позитивні відгуки про шурупокрути Grand ДЕ-950/2. Вони надійні, прості в керуванні та зручні у використанні.
Переваги:
• просте настроювання — регулювати швидкість нескладно, вибравши один із 2 режимів, а також відкоригувати крутний момент;
• надійність — модель доповнена фіксацією кнопки пуску, захистом від перевантаження та вентиляцією;
• легка зміна обладнання — самозатискний патрон спрощує завдання;
• реверс — функціональність на висоті.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 950 Вт |