






2 376 ₴
Стрічкова шліфмашина ELTOS ЛШМ-1250 оптимальний інструмент для шліфування поверхонь із різного матеріалу. Ергономічний дизайн і легка вага за потужності 1250 ватів дають змогу виконувати складні завдання за максимально короткі проміжки часу. Основна ручка інструмента має прогумовану вставку для запобігання ковзанню в руках. Додаткова ручка дає змогу надійно утримувати інструмент в обох руках. Швидкий доступ до щіток електродвигуна заощадить ваш час під час обслуговування інструмента. Ця модель стрічкової шліфмашини обладнана кнопкою запуску з можливістю зафіксуватися в ввімкненому положенні. Надійний натяжний механізм і затискний важіль, що дає змогу швидко замінювати стрічку без використання додаткових інструментів, зроблять термін експлуатації. Електронне регулювання швидкості у формі коліщатка на корпусі, дасть змогу оптимально підібрати швидкість протягування стрічки залежно від оброблюваного матеріалу. Патрубок для видалення пилу та спеціальний пилозбірник, який кріпиться до патрубки, забезпечать зниження концентрації пилу в повітрі та допоможуть запобігти скупченню пилу на робочій поверхні. Стрічкова шліфувальна машина ELTOS ЛШМ-1250 — це якісний інструмент, вироблений компанією ELTOS, що давно заслужив довіру користувачів завдяки ретельному контролю продукції на кожному етапі виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |