







2 106 ₴
Стрічкова шліфмашина ELTOS ЛШМ-1010 завдяки високій продуктивності використовується для шліфування великих поверхонь із різних матеріалів, як-от пластик, дерево, метал, шпаклівка, лакофарбові покриття. Ця модель має витривалий двигун потужністю 1010 ватів, здатний розвивати швидкість руху шліфувальної стрічки до 260 метрів/хвилину. Стрічкова шліфувальна машина ELTOS ЛШМ-1010 має у своєму арсеналі затискний важіль, за допомогою якого ви зможете швидко замінити шліфувальну стрічку без використання додаткових інструментів. Також на корпусі інструмента є спеціальний регулювальний гвинт для точного встановлення стрічки на напрямних роликах. Електронне регулювання швидкості руху шліфувальної стрічки дає змогу оптимально підібрати оберти залежно від матеріалу, що обробляється. Корпус інструмента виготовлений з ударостійкої пластмаси високої марки. Гумові накладки на ручці інструмента дадуть змогу уникнути ковзання під час роботи. Кнопка пуску має дуже практичну конструкцію й можливість фіксації в ввімкненому положенні, для комфорту під час тривалої роботи. Також унікальності цієї моделі надає спеціально пристосований, підіймальний передок корпусу для шліфування у важкодоступних місцях і для роботи під кутом. Стрічкова шліфувальна машина має вбудовану систему пиловідсмоктування, призначену для збирання пилу, що утворюється під час роботи, у мішок пилу. Додаткова D-подібна ручка дає змогу надійно утримувати інструмент за потреби обома руками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 260 об/хв |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Довжина стрічки/листа | 457 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 260 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |