


1 134 ₴
Головною особливістю болгарок ELTOS є компактний розмір і ергономічний дизайн, що дає змогу виконувати поставлені завдання з ювелірною точністю. Відзначимо так еї потужні двигуни. Редуктор виготовлений із якісної сталі. завдяки чому не піддається сколам і тріщинам. Корпус кутошліфувальної машинки виготовлений із якісного пластику. Кнопка фіксації шпинделя допоможе швидко замінити та надійно закріпити обладнання, що використовується. До комплекту постачання входить захисний кожух, додаткова ручка, ключ для заміни обладнання, інструкція з експлуатації. Гарантія 1 рік.
Характеристики:
• Потужність 1250 Вт
• Число обертів 1100 об/хв
• Діаметр диска Ø 125 мм
• Вага 1.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |