



6 300 ₴
5 130 ₴
Grand АТГ-20 2в1 — це сучасний потужний акумуляторний тример, який поєднує функціональність і зручність у використанні. Завдяки безщітковому двигуну, модель вирізняється високою продуктивністю, довговічністю й енергоефективністю.
Тример укомплектований двома Li-Ion акумуляторами 20 В, 6 Аг (тип М), які забезпечують тривалий час автономної роботи. До комплекту входить швидкозарядний пристрій, що заряджає акумулятор лише за 1 час. Швидкість обертання двигуна досягає 8000 об./хв, що гарантує якісний і рівномірний покос.
Конструкція передбачає штангу, яка складається навпіл, що неабияк спрощує транспортування та зберігання. Ширина скошування — 420 мм, що дає змогу швидко обробляти великі ділянки.
Комплектація насадок:
Завдяки велосипедним держакам тример зручно тримати й контролювати в процесі роботи. Легка вага и ергономічні органи керування забезпечують максимальний комфорт і мінімальне навантаження на руки.
Grand АТГ-20 2в1 — це ідеальне рішення для догляду за газоном, що поєднує потужність, зручність і мобільність!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Складна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |