




17 200 ₴
Газ бензиновий двопаливний генератор, призначений для роботи як на бензині, так і на газі (пропані зрідженому газі LPG або природному газі), має низку переваг перед звичайним однопаливним бензиновим генератором. Генератор HONDA EP-3800CXGAS — надійний пристрій високої якості, призначений для основного або резервного джерела електропостачання. Технологія AVR утримує вихідну напругу генератора на постійній розмірі, не допускаючи відхилень і стрибків, що дуже важливо для сучасної електроніки чутливої до стрибків електроенергії. Купивши цей апарат, у будь-яку пору року та доби, за будь-яких погодних умов, у Вас вдома завжди буде електрика, працювати основні електроприлади, як-от газові котли, холодильники, світло в домі та багато іншого.
Характеристики:
Споживання палива середнє:
ОСОБЕННОСТИ:
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Honda |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 15 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Максимальна потужність | 3.8 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 215 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.4 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 41.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |