





4 482 ₴
Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20V/12"-4 HS (HIGH SPEED) — високошвидкісна пила з безщітковим двигуном, розроблена для професійного та побутового використання.
Завдяки високій швидкості руху ланцюга 11 м/с і напрямної шини завдовжки 300 мм (12"), пилка забезпечує точне, чисте та швидке різання. Ланцюг із кроком 1/4" (суперзуб) підвищує продуктивність і знижує навантаження під час роботи. До комплекту входить запасний ланцюг для швидкої заміни.
Живлення здійснюється від одного літій-іонного акумулятора 20 В 4 Аг, з струмовіддання 15С, а в комплекті передбачені дві батареї, що дає змогу працювати без тривалих перерв. Повне заряджання акумулятора займає всього 1 година, забезпечуючи швидке відновлення працездатності інструмента. Для контролю рівня заряду передбачена індикація батареї.
Автоматична система змащення підтримує ланцюг оптимально, а оливний бак об'ємом 44 мл гарантує достатній запас оливи для тривалої роботи. Зручна система фіксації шини та швидке натягування ланцюга дають змогу легко обслуговувати інструмент без використання додаткових пристосувань. Для зручного зберігання і транспортування пилка упакована в міцний пластиковий кейс. Встановлено цифровий дисплей, , який показує заряд акумулятора у відсотках.
Grand АПЦ-20V/12"-4 HS — це потужна, швидкісна та мобільна акумуляторна пила, що ідеально підходить для різних завдань і інтенсивного використання в побуті.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 44 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |