









1 836 ₴
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-16 DFR BL новітня розробка поєднує в собі компактність, високу продуктивність і чудову функціональність.
Основною особливістю є система швидкознімного патрона. Завдяки цій функціональності, майстри можуть легко та швидко знімати свердлильний патрон і на його місце встановлювати кутову насадку, бітотримач або, безпосередньо в шпиндель, биту.
Система довела свою ефективність і дає змогу спростити процес зміни робочої оснастки, завдяки чому неабияк підвищити ефективність праці.
Характеристики:
Напруга: 16 v
Швидкість обертання: 0-400 об./хв
0-1500 об./хв
Крутний момент: 45 Нм
Ємність акумулятора: li-on 2 А·год
Патрон: Швидкозатискний, Швидкознімний, 0-10 мм. Метал
Додатково: підсвітка,
індикатор заряджання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 16 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |