


5 310 ₴
Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20V/M6" з телескопічною штангою-подовжувачем — це потужний і надійний інструмент для різання деревини, який забезпечить високу продуктивність і зручність у роботі. Пила обладнана безщітковим двигуном на 20 В, що забезпечує ефективну роботу. Довжина шини становить 150 мм або 6 дюймів, що дає змогу зручно різати навіть товсті гілки та дерева.
Телескопічна штанга-подовжувач має довжину 2,5 метра, що дає змогу досягати важкодоступних місць і робити різання на висоті без зусиль.
Крок ланцюга становить 1/4 дюйми, а швидкість ланцюга без навантаження досягає 1450 метрів на хвилину, що забезпечує швидке та точне різання. У комплекті постачається два ланцюги.
Пила має механічне змащування ланцюга, що дає змогу підтримувати її в гарному стані впродовж тривалого часу. Додаткова ручка забезпечує зручне захоплення й контроль пилки під час роботи. Зручна система натягу ланцюга дає змогу швидко та легко відрегулювати його, щоб забезпечити оптимальне різання.
Важливо зазначити, що акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання! Рекомендується використовувати тільки акумулятори 20 В відповідної ємності для оптимальної продуктивності пили. Упакований виріб у дві картонні коробки.
Grand АПЦ-20V/M6"
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 150 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність телескопічної штанги | True |
| Довжина телескопічної штанги, max | 3000 мм |
| Довжина полотна | 150 мм |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Загальні | |
| Напруга | 24 В |