



3 024 ₴
Шабельна пила акумуляторна — якісний, продуктивний інструмент, побутового класу, який призначений для різання деревини та металів.
Акумуляторна шабельна пилка має можливість регулювати оберти в межах 0-3000ход./хв, що дає змогу працювати з різними матеріалами.
Також у цій моделі варто зазначити такі особливості: можливість швидкої зміни обладнання без застосування інструментів, підсвічування робочої зони, два акумулятори та кейс у комплекті, компакні розміри та мала вага.
Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
ОСОБЕННОСТИ:
регулювання обертів;
підсвічування робочої зони;
безінструментальна заміна лез;
два акумулятори;
ударостійкий кейс у комплекті;
мала вага та компактні розміри.
Характеристики :
Акумулятор 20 В/2 А/год
Час заряджання 1 час
кількість акб 2 шт.
Хід полотна 15 мм
Кількість різань на хв 0-300
Макс. рез :
-дерево 150 мм
-метал 8 мм
— пластик 40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Розмір ходу полотна | 15 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Висота пропилу | 150 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |