








7 650 ₴
6 525 ₴
Культиватор Макіта призначений для культивації ґрунту на садовій ділянці, на дачі та городі. Агрегат має невелику вагу та компактні габарити, завдяки чому дуже зручний під час роботи у важкодоступних місцях і під час прокладання бур'янів між грядок. Широко використовується в теплицях.
Культиватор створений на основі надійного двотактного двигуна, потужність якого становить 5,2 к.с./7,0 кВт, даючи змогу набирати до 3200 об/хв. Ця модель має поршневий об'єм 62 куб.см., стінки циліндрів оброблені шаром хромового напилення, що підвищує ресурс двигуна. Принцип роботи цього апарату ґрунтується на пухкості ґрунту за допомогою спеціальних ножів. Водночас не заподіюється шкоди родючому шару, а відбувається ефективне видалення бур'янів. Максимальна ширина оброблення становить 300 мм, а глибина, на яку може зануритися фреза — від 100 до 150 мм.
Мотокультиватор Makita BC626 має одну швидкість (вперед), об'єм бака під паливо становить 1,2 л, даючи змогу проводити порівняно тривалі роботи без додаткового дозаправлення. Паливо витрачається економно. Рама мотокультора зроблена з високоякісного металу та має великий запас міцності. Комфорт у роботі досягається завдяки низькому рівню шуму, простій системі керування та зручним ергономічним держакам, на яких розміщені кнопки керування.
Культиватор Макіта BC626 вирізняється мобільністю й компактністю, що дає змогу обробляти ґрунт у важкодоступних місцях, навколо дерев і між зелених насаджень.
ОСОБЕННОСТИ:
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Стан | Новий |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Мінімальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.2 к. с. |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Кількість обертів двигуна | 3200 об/хв |