








1 566 ₴
Електричний тепловентилятор Grand ТВІ 280 — мобільний опалювально-вентиляційний пристрій призначений для тимчасового або постійного обігріву приміщень. Сфера використання електричного нагрівача Grand ТВІ 280 досить широка: обігрівання та вентиляція житлових, виробничих і допоміжних приміщень невеликого об'єму (квартири, дачі, будівельні об'єкти, тепліці, оранжереї, склади, гаражі, торгові павелі; сушіння стін і стель під час проведення ремонтних робіт; сушіння білизни тощо Ця модель, що має теплову потужність 2000/3000 Вт, здатна обігріти приміщення (видимо утеплене, з невеликими тепловими втратами та висотою стелі 3 м) площею до 30 м2. Водночас нагрівачем створюється потік повітря, що становить 280 м3/год. Принцип дії тепловентилятора простий — обігрівання приміщень відбувається завдяки інтенсивному нагнітанню й безперервному руху повітряного потоку через нагрівальний елемент, створюваний електричним вентилятором. Для пожежної безпеки та запобігання виходу з ладу пристрою для досягнення критичного рівня його нагрівання, конструкцією передбачений захист від перегрівання. Для підтримки постійної температури в приміщенні використовується термостат. Електричний тепловентилятор Grand ТВІ 280 має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий в експлуатації й обслуговуванні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Вага | 3 кг |