









3 996 ₴
3 348 ₴
Акумуляторна пила ланцюгова Grand АПЦ-20V/12"-4 обладнана двома потужними акумуляторами на 20 вольтів і 4 ампер-годинники в комплекті, що забезпечує ефективну й безперебійну роботу інструмента. Має потужний безщітковий двигун. До того ж ця модель обладнана швидкими зарядними батареями, які можуть бути повністю заряджені лише за 1,5 години. Це дає змогу зменшити час перерв на заряджання та підвищити продуктивність роботи. Пила також має зручну систему регулювання натягу ланцюга, що дає змогу швидко та легко налаштувати інструмент на оптимальний режим роботи. Додатково ця модель обладнана автоматичною системою змащення ланцюга, що забезпечує надійне та рівномірне змащування ланцюга під час роботи. Це підвищує термін експлуатації ланцюга та ефективність роботи інструмента. Grand АПЦ-20V/12"-4 ідеально підходить для професійного використання під час обрізання дерев завдяки своїй високій потужності та надійності. Додаткова ручка для другої руки забезпечує зручніше керування пилкою та підвищує точність різання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 30 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 1500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 80 мл |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |