







3 078 ₴
•Бесщіткові двигуни з високим ККД забезпечують більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
• Брак швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструмента, дає змогу інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
• Блокування шпинделя для швидкої зміни насадок однією рукою.
• Компактний, ергономічний дизайн корпусу дає змогу використовувати інструмент в обмеженому просторі.
• Електронне регулювання швидкості та реверс.
• 2-швидкісний редуктор.
• Світлодіодне підсвічування робочої зони.
• Гачок для підвішування інструменту.
Характеристики Grand ДА 21BL/Pro:
Країна-виробник: Чехія
Тип акумуляторної батареї: Li-Ion
Тип двигуна: безщітковий
Напруга: 21 В
Діаметр патрона: 10 мм
Кількість обертів: I: 0-450 об/хв, II: 0-1750 об/хв.
Ємність батареї: 2 А·год
Час заряджання: 1 год.
Кількість батарей: 2 шт.
Додаткові особливості: Прогумована ручка
LED-підсвітка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1750 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |