





2 160 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |