








999 ₴
Дриль Grand ДЕ-720 — призначений для свердління отворів у матеріалах, як-от метал, пластмаса, дерево, цегла, кераміка. З використанням додаткових насадок можна проводити розточування отворів, чищення поверхонь і легке шліфування.
Корпус Grand ДЕ-720 виготовлений із міцного пластику, на ручці є гумові накладки. Накладки перешкоджають ковзанню долоні під час роботи та роблять контакт надійнішим.
Ця модель виділяється наявністю електронного регулятора швидкості обертання, компактними габаритами та порівняно тихою роботою. З додаткових функцій — реверс (повернення в протилежну сторону) і фіксатор кнопки старту.
Електродвигун має потужність 720 Вт. Максимальна швидкість обертання становить 2800 об/хв. Оберти плавно налаштовуються за допомогою регулятора, розташованого на кнопці старту.
Для тимчасового кріплення на поясі передбачений спеціальний зачіп (гак), угорі корпусу.
Патрон міцно фіксує хвостовик свердла діаметром до 10 мм. Затискач свердла відбувається за допомогою простого обертання патрона рукою, без використання додаткових ключів.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 720 Вт |