









1 998 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 58 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |