









972 ₴
Дриль-гравер GRAND ДГ-570 унікальний інструмент з ергономічним, компактним корпусом завдовжки 270 мм і діаметром 53 мм. Дриль гравер обладнаний потужним двигуном 570 Вт, з регулюванням обертів, який видає число холостого ходу 0-27000 об/хв. Має ключовий патрон діаметром 1,5-6 мм. Комплектується різними змінними насадками: відрізний диск, абразивні кулячки, валик гумовий, папір абразивний, точильний диск, шліфувальний диск, полірувальний валик, тримач диска, тримач валика, свердло 3 мм, алмазні шарошки, шліфувальний камінь; ключ для заміни обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Споживана потужність | 570 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 27000 об/хв |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |