








2 808 ₴
Перфоратор Grand ПЕ-1500DFR. Це оптимальне рішення для будівництва та ремонтних робіт. Виріб легко справляється з виконанням отворів у бетоні, цеглі та інших поверхнях, а також із демонтажем і створенням штроб.
Варто купити перфоратор Гранд ПЕ-1500DFR і за його універсальність. Аксесуар укомплектований знімним патроном для встановлення стандартних свердел. Також обладнання має 3 режими роботи: свердління з ударом і без і просто удар. Двигун досить потужний (в 1 500 Вт), що дає змогу збільшувати швидкість обертання д від 0 до 1150 об./хв і частоту ударів до 5 500 уд./хв. з енергією в 3,6 Дж у кожному. Потішить і функція реверсу, що спрощує виймання свердел із отворів. Оснатку легко замінювати завдяки DFR-патю.
Варто цей потужний перфоратор купити за довговічність. Якір виробу покритий прошарком лаку, що забезпечує протекцію від пилу й абразивних частинок. Зручності у використанні додасть наявність блокування кнопки увімкнення. Потішить у перфораторі Grand ПЕ-1500DFR і прогумована ручка — надійний хват гарантований.
Переваги:
• 3 режими та просте регулювання обертів — налаштовуйте оптимальні умови для ефективної праці;
• 2 патрони — знімний DFR та основний SDS-Plus;
• наявність реверсу — жодних застряглих свердел і осічок;
• висока якість виготовлення — модель доповнена електропневматичним ударним механізмом і захистом від пилу;
• гарна комплектація — у пластиковому кейсі Ви знайдете бічну ручку, оснастку, обмежувач глибини, патрон під свердла й інструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1150 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.6 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |