


720 ₴
Дриль-шурупокрут ELTOS ДЕ-810 універсальний інструмент призначений для свердління отворів у дереві, металі, пластмасі, а також для загвинчування шурупів, саморізів, гвинтів. Ергономічний корпус із прогумованими вставками дає змогу надійно зафіксувати інструмент у руці та знизити відчутність вібрацій. Мала вага та висока продуктивність роблять цю модель шурупокрутом незамінним помічником у виконанні домашніх завдань. Кнопка реверсу призначена для вибору напрямку обертання шпинделя, вбудована в корпус інструмента, що робить випадкове натискання практично неможливим. Дриль-шурупокрут ELTOS ДЕ-810 обладнаний надійним, швидкозатискним патроном, за допомогою якого ви можете швидко та легко замінити використовуване обладнання діаметром 10 мм включно. За допомогою регулювання крутного моменту, ви можете виставляти 20 положень, що так само дає змогу вибрати оптимальний крутний момент залежно від оброблюваного матеріалу. Функцію свердління ви можете встановити, провернувши кільце регулювання крутного моменту на максимальне положення. Кнопку запуску користувач може зафіксувати в ввімкненому положенні, що дуже зручно під час тривалих робіт. Також в арсеналі шурупокрута є підсвітка у формі вбудованого в корпус світлодіода, що дає змогу добре освітити вашу робочу зону. Довгий термін експлуатації забезпечить гарне охолодження двигуна. Швидкий доступ до щіток електродвигуна заощадить ваш час під час обслуговування інструмента. На дриль-шурупокрут ELTOS ДЕ-810 надається гарантія 12 місяців і швидка доставка на всій території України.
Потужність двигуна: 810 Вт
Число обертів: 750 об/хв
Свердлильний патрон: 10 мм
Кількість ступенів крутного моменту: 30
Наявність реверсу: Так
Вага: 1.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 17 |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |