



3 780 ₴
3 402 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8400 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |